הילד מכור לפורטנייט? 5 אקססוריז שישדרגו לו את חווית המשחק

יש לכם ילדים מעל גיל 8? מזל טוב!  גם אתם תכירו מהר מאוד מהו "פורטנייט" וגם אתם תתחילו אט אט להבין מה זה "רימון בוגי" (רימון שגורם לכל מי שבסביבתו לפצוח במחול),  Victory Royal(המנצח), V-Bucks (זהירות – מצריך כסף אמתי עבור רכישה) ועוד.

פורטנייט

לרכוש בנוחות

לצד העובדה שתתחילו להבין במה מדובר, סביר ביותר שגם תבינו שהמשחק מאוד מרתק, ועל כן אם תבקשו לשדרג עבור הילד את חוויית המשחק (אם על מנת שילמד להעריך איכות ולדרוש מהחיים יותר ואם פשוט על מנת לשמח אותו), הרי שגם אתם צרכים להכיר חמישה פריטי אקססוריז שישדרגו את סך החוויה, עובדה שמהר מאוד תשלח אותכם לאתר איביי בעברית, וזאת כי מדובר בפריטים יחסית יקרים, ועל כן אם מבקשים למצוא את הדגמים האחרונים, ליהנות ממחירים נמוכים ובו זמנית ליהנות מהתמצאות נוחה ומהירה, הרי שהתשובה מולכם – אתר איביי בעברית. שנעבור לחמשת האקססוריז?

דבוקים למסך? תשקיעו בו!

אם כבר דבוקים במשך שעות למסך, אז לפחות שיהיה מדובר במסך איכותי. אי לכך זה הזמן לשקול לשדרג את המסך הקיים, כאשר בדיקה מהירה מעלה שיש מגוון מסכים שמיועדים למשחקים. כך למשל דגם 32GK850G-B מבית LG  מציע תאורה מעגלית, ציר סיבוב שניתן להתאמה, תצוגת QHD, מסגרת אולטרה דקיקה וקצב ריענון של 144 הרץ. פה ראוי לציין שאם לא חוויתם משחק מחשב מבעד למסך איכותי לא תבינו במה מדובר, אך ברגע שתחברו את המסך, הילד יבוא לספר לכם שהוא חווה את המשחק באופן חדש, באופן הרבה יותר חד וחי.

רות עבור

כיום בעידן של הגיימינג אין מדובר ברק רפרוף של אצבעות על גבי המקלדת, אלא הכלים כיום הרבה יותר מתקדמים ואף הרבה יותר חיים, כך שבין היתר משחק כמו פורטנייט כולל דיבור ושמע. מכאן שאם מבקשים להעניק לילד חווית משחק מלאה, מומלץ לרכוש עבורו אוזניות גיימינג – מהסוג שמכיל מיקרופון איכותי, כריות לאוזניים, יכולת להתכוונן לגודל האידאלי של הראש וכמובן שליטה מלאה על עוצמת השמע.

רמקולים

כאשר משחק המחשב טוב, הילד נכנס לתת עולם, שוכח היכן הוא נמצא ופשוט משחק בעולם של דמויות וחוקים אחרים. מכאן שאם מבקשים להשלים את החוויה העל חושית, מומלץ להשקיע בסט רמקולים איכותי. כיצד? ניתן למצוא רמקולים שמיועדים לגיימרים, כאלו שמאפשרים לחבר את הסאונד באמצעות כבל אופטי, שמכילים קישוריות בלוטות' ואף שמכילים כפתור בורר, מהסוג שמאפשר לבחור בין שלושה מצבי סאונד: מוזיקה, סרטים ומשחקים, כך שבהתאם לסיטואציה מותאם התדר הרצוי.

מחשב ייעודי

אז אולי לא תקנו מחשב חדש במיוחד עבר המשחק, אך אם גם כך מחפשים לשדרג את המחשב הקיים, הרי שמוטב לרכוש מחשב נייח שמיועד לגיימינג. על מה חשוב לשים דגש? חשוב לבדוק את המפרט – לוודא שהמחשב יכיל מעבד חזק, לוח אם מתאים, זיכרון מספק, כרטיס מסך מתקדם וכמובן אחריות ראויה, הן לדיסק הקשיח והן למעבד.

יוצקים אווירה

כל מי שמשחק פורטנייט יודע שיש הרבה עניין סביב האווירה, ועל כן אם רוצים לחדש לילד ולהעצים את החוויה (אך מבלי להוציא הרבה), הרי שטוב להכיר שניתן לרכוש עבורו מקלדת מוארת. במה מדובר? מדובר במקלדת בעלת מקשים מאירים במגוון רמות, ואף במקלדת שמציעה מקשים שמאפשרים תכנות אישי.

יום הולדת באופק?

בין אם החג מתקרב, יום ההולדת מתקרב, או אתם פשוט מבקשים לפרגן לתחביב החדש של הילד ולהראות לו שאתם מתחברים לעולמו הפנימי, מומלץ שתיבחרו את אחת מההצעות ותרכשו. בברכת Victory Royal!

קראו גם: 5 משחקי רשת מומלצים

גלילה לראש העמוד