5 משחקי רשת מומלצים

משחק רשת הפכו לחלק מתרבות הפנאי וכיום 'גיימרים' מבלים זמן רב מול המחשב וזאת כדי לכבוש ממלכות, לנצח קרבות, להעשיר את הידע באמצעות משחקי טריוויה ברשת, ולקחת חלק מפעילות אינטגראלית כיפית במיוחד.

אם גם אתם רוצים להכנס לחגיגה, חשוב שתדעו כי ישנם כמה משחקי רשת מומלצים שמפתחים את המחשבה, את הקואורדינציה והיכולות המוטוריות. אז אילו משחקי רשת כדאי להכיר? הנה 5  משחקי רשת מומלצים:

משחקי רשת מומלצים

הכספת

משחקי הכספת נמצאים באתר בו מגוון משחקים ספורטיביים, משחקי שירה, ושאר משחקים כיפיים ומרתקים. כשניתן למצוא מגוון דרכים להעביר את הזמן, תוך בחירת משחקים איכותיים, כניסה אל מגוון הפעלות, השתתפות במשחקי ספורט ושאר פעילויות.

A way out

'הדרך החוצה' הינו משחק מיוחד בו שני אסירים צריכים לברוח מהכלא. המשחק השחקן יבצע שיתופי פעולה עם חבר נוסף (גם הוא שחקן), כאשר במשחק סצנות ראליסטיות מדהימות. מי שרוצה לברוח מן הכלא וליהנות מהרפתקה מלאת אדרנלין – יוכל לבחור במשחק זה, תוך שיתוף חבר.' A way out' הושק במרץ 2018 והוא מהווה פריצת דרך בתחום משחקי הרשת וזאת בשל היותו אטרקטיבי וחכם.

משחקי ערפדים

כולנו אוהבים אגדות האורבאניות על ערפדים מפחידים, בזמן שמי שירצה יוכל לחזור אל לונדון לשנת 1981, ויוכל ליהנות ממשחק מותח ומושקע. המשחק חוזר אל שנים בהן מתרחשות רציחות מזוויעות בלונדון. מי במשחקי ערפדים, יהפוך דוקטור שחוקר את המקרים המזוויעים בלונדון המדממת, תוך שהעלילה הולכת ומסתבכת ויוצרת עוד ועוד ערפדים שיש לנצח. המשחק כיפי במיוחד מתאים למבוגרים ובני נוער, ומספק שעות מרובות של אקשן והנאה.

לוחמי הרחובות

street fighter הינו משחק אקשן קלאסי בו קרבות חכמים. במשחק אנו צריכים לנצח את תאי הטרוריסטים המאיימים על העולם, תוך שהגיבור הראשי של המשחק (דמות בשם "צ'רלי נאש") – לוחם ברעים כדי להציל את העולם. street fighter  הוא משחק רשת מתקדם ומלא בעלילה איכותית, תוך שהוא מקנה עולם אטרקטיבי וחדש.

הכחדה

extinction הוא משחק בו יש להציל את האנושות מאיום של מפלצות ענק. חשוב לדעת כי מדובר במשחק אלים יחסית, לכן הוא מתאים למבוגרים, ולא לילדים או בני נוער. המשחק שכולל פעלולים וטכנולוגיה מרהיבה יצא אל הרשת באפריל 2018 והוא מעולה עבור אוהבי דם וכריתות איברים.

לסיכום, משחקי רשת לא חסר, וכיום כולם יכולים לעבור לעולם כיפי ווירטואלי מלא אקשן! עם זאת יש להתאים את המשחק לגילאי השחקנים, שכן משחקים זבי דם ואלימות – אינם מתאימים לכל אחד.

גלילה לראש העמוד