5 דברים שחייבים לעשות בחופשה באילת

סוגרים חופשה באילת? אנחנו כאן כדי להפוך לכם את החופשה הזו למיוחדת. הינה 5 אטרקציות שחייבים לעשות בחופשה באילת.

מוזיאון באילת

מוזאון אילת הוא אופציה שתתאים במיוחד לחובבי התרבות וההיסטוריה. אם אתם רוצים להכיר את אילת מקרוב אך בצורה קצת אחרת, בואו למוזיאון הזה. מוזיאון אילת מאגד את כל ההיסטוריה של העיר, בין השאר את האנשים שתרמו להקמתה, הסיפור של העיר עוד לפני הקמתה והארגונים השונים שמלווים את העיר ואת הפיתוח שלה.

במוזיאון יש שלושה אולמות שבכל אחד מהם תוכלו לחזות בצילומים, מיצגים ומצגות שונות המספרים את סיפור ההתפתחות של העיר. האטרקציה הזו מומלצת כמובן לכל הגילאים, מילדים ועד למבוגרים. בנוסף, המוזיאון מונגש לבעלי מוגבלויות והוא מתאים גם לקבוצות של ילדים ונוער. בקיצור, אם אתם רוצים להכניס קצת תרבות לחופשה שלכם, זו האטרקציה המתאימה במיוחד.

המצפה התת ימי

המצפה התת ימי הוא אולי האטרקציה הוותיקה ביותר באילת, אך אל תתבלבלו, היא עדיין מבוקשת ובגדול. המצפה התת ימי יאפשר לכם להיחשף לחיים המטורפים שמתרחשים במי הים האדום, עולם מופלא ומרהיב שישאיר אתכם פעורי פה. אתם תיכנסו לאולמות תצוגה גדולים ותוכלו לראות מקרוב את היצורים הכי מופלאים של הים האדום, בין השאר קיפודי ים, שוניות, אלמוגים, כרישים וכמובן דגים מדהימים. האטרקציה הזו מתאימה כמובן לכל הגילאים, אך אם אתם רוצים שהילדים שלכם לא ישכחו את החופשה באילת זה יתאים להם במיוחד.

טיול גמלים באילת

אם אתם רוצים לקחת את זה באיזי ולהרגיש את הנופים המדהימים של המדבר של אילת דרך הרגליים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לקחת טיול גמלים. הטיול עצמו יוצא מחות הגמלים של אילת, מקום מרהיב ביופיו ללא קשר לטיול. הטיול עצמו אורך כמה שעות ובמהלו תוכלו לראות את הצוקים המדהימים של אילת, ההרים, הריחות והאוויר הנקי. בין השאר תוכלו לחוות גם אירוח בדואי, לשתות תה צמחים ולאכול פיתות טעימות. מדובר באטרקציה מהנה מאוד ולא פחות חשוב מזה, היא תסייע לכם להתגבש ולהכיר את עצמכם מחדש בסיטואציות שלא הכרתם.

מצנח ים

טוב, אנחנו מעלים קצב ולוקחים את זה קצת יותר באקסטרים. רוצים לעוף באוויר לראות את הנופים המדהימים של אילת מלמעלה? זו האטרקציה שתתאים לכם במיוחד. מדובר במצנח שקשור לסירת מנוע מהירה במיוחד וכשהיא מגבירה את מהירות הנסיעה שלה המצנח מתרומם באוויר בעוד אתם יושבים על כיסא.

זהו, מעכשיו זה רק אתם, המפרץ של אילת והרוח שחותכת לכם את הפנים. תוכלו לראות את הרי אילת מלמעלה ואפילו את חופי סיני מבצבצים מדרום. במזרח תוכלו לראות את ירדן ואם תציצו למטה תוכלו לראות את הים המדהים ביופיו. מה שכן, אנחנו לא אחראים על כמות האדרנלין שתזרום לכם בגוף , קחו זאת בחשבון.

בננה באילת

מי לא מכיר את האטרקציה של הבננה? טוב, אתם עומדים לעוף למים, זה כבר ברור אנחנו מניחים. שטים במהירות על גבי מזרן בצורת בננה שקשור לסירת מנוע. כל המטרה שלכם זה לא לעוף למים, כבר אמרנו שלא תעמדו במשימה. מה שכן, אתם הולכים לצחוק הרבה, לעוף באוויר וכמובן להרגיש את המים של אילת צמוד לגוף. מומלץ לעשות את האטרקציה הזו עם בני משפחה או חברים, הנאה מובטחת.

לסיכום

אם אתם מגיעים לאילת לחופשה אנחנו בהחלט ממליצים לכם לסגור את אחת מהאטרקציות שסקרנו במאמר זה, אנחנו בטוחים שהיא תהפוך את החופשה שלכם למיוחדת מאד.

גלילה לראש העמוד