5 תכונות יעילות במיוחד של בית חכם

בשנים האחרונות מערכת הבית החכם הפכה לטכנולוגיה כה נפוצה, שנדמה שאין בית בישראל שלא משתמש בה. גם אתם שוקלים להתקין בית חכם? קבלו 6 תכונות יעילות במיוחד שיסייעו לכם לקחת את ההחלטה.

שליטה מרחוק

במערכת בית חכם אתם שולטים על כל מכשירי החשמל שמשויכים אליה מרחוק, במיוחד אם אתם בוחרים במוצרי הבית החכם של Somfy. כשאנחנו אומרים רחוק אנחנו מתכוונים הן בתוך הבית והן מחוצה לו. בתוך הבית, למשל, אתם יכולים לפתוח ולסגור את התריס החשמלי באמצעות שלט רחוק מבלי לקום מהספה. זה כמובן הופך את החיים שלכם לנוחים הרבה יותר.

מחוץ לבית, אתם יכולים לשלוט על מכשירי החשמל של המערכת באמצעות אפליקציה בטלפון החכם. כן, תחשבו על זה שאתם חוזרים מטיול ארוך וכל מה שאתם רוצים זה מים חמים כדי להתקלח. תוכלו להיכנס לאפליקציה ולהדליק את הדוד מרחוק כדי שלא תצטרכו לחכות הרבה זמן כשתגיעו הביתה. אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי שפשוט משדרג את החיים.

חיסכון בכסף

שימוש במערכת הבית החכם יחסוך לכם לא מעט כסף, לטווח ארוך כמובן. איך זה קורה בפועל? כי המכשירים שזוללים חשמל פשוט לא יעבדו סתם. ניתן לכם דוגמא, קחו למשל את דוד השמש, קרה לכם פעם ששכחתם אותו דולק ויצאת ליום העבודה? או אולי את המזגן? לטווח הארוך מדובר בלא מעט כסף שאתם פשוט מבזבזים לשווא. בזכות השליטה מרחוק על מכשירי החשמל השונים, אתם מפעילים אותם רק מתי שצריך ואם שכחתם את הדוד דולק למשל, תוכלו לכבות אותו מרחוק.

נוחות מקסימלית

אם יש לכם ילדים קטנים בבית אתם ודאי יודעים שיש מכשירי חשמל שהם פשוט לא יכולים לשלוט עליהם בעצמם. לפעמים המפסק של הדוד נמצא גבוה מידי וכמה מעצבן זה שדווקא עכשיו השלט של המזגן אבד. מערכת הבית החכם היא מערכת נוחה מאד שמנגישה את השליטה על מכשירי החשמל גם לילדים שלכם. בתוך כך, היא מייתרת את התלות בכם ומאפשרת להם להדליק לבד את המזגן ולפתוח את התריסים בבית כשהם חוזרים מבית הספר.

5 תכונות יעילות במיוחד של בית חכם

שמירה על מכשירי החשמל

מכשירי חשמל שעובדים שעות נוספות לשווא לא רק גורמים לכם להוציא יותר כסף, אלא גם ללא מעט תקלות. למשל, דוד שמש או מזגן שעובדים שעות נוספות יתקלקלו לכם הרבה יותר מהר מהסיבה הפשוטה שהבלאי שלהם יגיע מהר יותר. לכן, השליטה על זמני העבודה של מכשירי החשמל השונים תאפשר לכם לסייע להם להאריך שנים.

בטיחות מקסימלית

מעבר למכשירי החשמל הרגילים, אתם יכולים לממשק למערכת גם מכשירים כמו מערכת האזעקה של הבית או מצלמות האבטחה. לכן, אם יצאתם למשל לחופשה ארוכה ושכחתם לדרוך את המערכת, תוכלו לעשות את זה מרחוק בקלות ובמהירות. אין צורך לחזור ולדרוך את המערכת או לשלוח את השכן כל כמה שעות לבית כדי שיבדוק שהכול בסדר, כל השליטה נמצאת בידיים שלכם.

גמישות

מערכת של בית חכם היא מערכת גמישה ותמיד תוכלו לקשר אליה מכשירי חשמל נוספים בבית. לדוגמא, אם התקנתם לאחרונה תריס חשמלי ואתם רוצים לפתוח אותו באמצעות אפליקציה בטלפון החכם, תוכלו להגדיר אותו שיהיה כחלק מהבית החכם שלכם. בכל רגע כמובן תוכלו גם להסיר איזה מכשיר שאתם רוצים.

ומה לגבי עלות של התקנת בית חכם? עליות של בית חכם יכולות להשתנות מחברה לחברה. תוכלו לבדוק מחירים והצעות בחברת yes please, ולקבל הצעות שונות ומחירים שונים וקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

לסיכום, אין ספק שלמערכת הבית החכם יש תכונות יעלות במיוחד, הן בפן של הנוחות והן בפן של הבטיחות. על הדרך, תוכלו לחסוך גם לא מעט כסף כתוצאה מהשימוש במערכת הזו.

גלילה לראש העמוד