5 עובדות מפתיעות על מגן מזרן

השקעתם לא מעט כסף במזרן איכותי, וכדי להאריך את חייו – חשוב לשמור עליו באופן המיטבי, כשאחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות מגן מזרן. אילו 5 עובדות מפתיעות לא ידעתם על מגן המזרן שלכם? המשיכו לקרוא – ותגלו.

נעים להכיר: מגן מזרן

למרות שנהוג לחשוב שמגן מזרן מיועד לילדים – זה לא נכון, ולמעשה כדאי שלכל מזרן יהיה מגן, משום שהוא מסייע לשמור על אריכות חייו של המזרן שלכם. שנרחיב? ובכן, תחילה חשוב לציין כי מדובר במוצר איכותי שמיוצר מכותנה, ובדרך כלל הוא עשוי מבדים נושמים מצד אחד, וחלק אטום מהצד השני (כדי למנוע מנוזלים או לכלוכים לעבור אל המזרן). הוא אידיאלי למיטות ילדים (כמו מיטות מעבר וכו'), מיטות של קשישים וכמובן מעולה גם עבור זוגות, ובאופן כללי – מדובר במוצר שעלותו נמוכה יחסית, אך התרומה שלו גבוהה ומשמעותית. מעבר לזה, יש מגוון רחב של גדלים, כך שתוכלו לבחור את הגודל שמתאים למזרן שיש ברשותכם.

5 עובדות מפתיעות – שאולי לא ידעתם

  1. מגן המזרן עשוי מכותנה איכותית

בשל הועבדה שתפקידו של מגן המזרן הוא להעניק הגנה מרבית למזרן שלכם – עליו להיות עשוי מחומרים איכותיים, ועל כן, תוכלו למצוא בחנויות השונות מגני מזרן שעשויים מכותנה איכותית במיוחד. הכותנה היא בד מעולה לשינה, והיא מספקת תחושה אוורירית ונוחה, ועל כן היא אידיאלית.

  1. מגן המזרן מיועד להגנה על המזרן ויכול להתאים לילדים שסובלים מהרטבות

בין אם מדובר בילדים שמרטיבים בלילה, ובין אם אתם בדיוק בתהליך של גמילה מחיתולים – טוב לדעת שמגן המזרן עשוי גם שכבה אטומה שמונעת מנוזלים להגיע אל המזרן עצמו, ובכך הוא שומר על איכות המזרן לאורך זמן. באותה מידה זה עשוי להיות אידיאלי גם לקשישים שסובלים מבעיות של בריחת שתן.

  1. הוא תורם לתחושת האווריריות והניקיון של המיטה

אחד היתרונות הבולטים של מגן המזרן הוא שהוא מאפשר תחושת אווריריות וניקיון – אלמנט חשוב במיוחד כשמדובר בשנת הלילה שלנו.

  1. עדיף לכבס ביד או בתוכנית עדינה שלא תהרוס אותו

לא כל מגן מזרן מתאים למכונת הכביסה, ולכן כדאי תחילה לבדוק את הוראות היצרן ולהבין מהי הדרך האידיאלית לכבס אותו. במקרים מסוימים, עדיף יהיה לכבס את המגן באופן ידני, או לחלופין להשתמש בתוכנית עדינה, על מנת לשמור על איכות המוצר. אגב, חשוב גם להשתמש בנוזל כביסה מתאים או חומר ניקוי עדין במיוחד.

  1. לא יקר כמו שחושבים, גם אם משקיעים במגן מזרן איכותי ביותר

כאמור, עלותו של מגן המזרן אינה גבוהה, גם אם תבחרו להשקיע במוצר איכותי ויוקרתי. המחירים יכולים לנוע בין עשרות שקלים למגן פשוט, לבין כמה מאות שקלים למגן איכותי, ועם זאת בהחלט ניתן למצוא מגן מזרן שעשוי מחומרים איכותיים במחירים ממוצעים של 300 ₪ – מחירים נוחים לכל כיס.

5 עובדות מפתיעות על מגן מזרן

שנסכם?

מגן מזרן הוא מוצר מעולה, והוא בהחלט אחד המוצרים החשובים ביותר להגנה מרבית על המזרן שלכם. הוא מומלץ לכל גיל, ובייחוד עבור ילדים קטנים או מבוגרים. רצוי לרכוש מגן מזרן שעשוי מחומרים איכותיים, בדגש על כותנה, כשניתן לבחור את גודל המוצר בהתאם לגודל המזרן הקיים.

תתחדשו.

גלילה לראש העמוד