5  עובדות על עמותת משאלות

עמותת משאלות היא עמותה שכל מטרתה לעשות טוב לאחר. היא מסייעת למבוגרים ולילדים בעלי צרכים מיוחדים. חברים בעמותה מאות מתנדבים שהחליטו  לחבר את ההגשמה העצמית שלהם ולחבר בין העולמות ולהעניק משלהם לאחר. לכל אחד יש ידע מקצועי אחר. ריכזנו לכם כאן 5 עובדות על עמותת משאלות.

1.      מעל 280 מתנדבים חברים בעמותה

כל אחד יכול לתת מזמנו ומהידע שלו לאחר. עמותת משאלות מגשימה למבוגרים בעלי צרכים מיוחדים משאלות ילדות ומשאלות שהיה נראה שהם לא יכולים להתגשם. העמותה מגייסת תרומות וכך יש לה תקציב להגשמת משאלות ללא מעט אנשים. ניקח לדוגמא נערה שחלתה במחלת הסרטן. היא שיתפה עד כמה היא חולמת ללמוד צילום ולצלם במצלמה מקצועית. ובעמותה, הגשימו לה משאלה, מצלמה מקצועית נרכשה על ידי המתנדבים וכיום היא יכולה בין טיפול אחד למשנהו, לצלם בצורה מקצועית. רוצים להתנדב? מוזמנים. עליכם לפנות לעמותה ולשתף אותה בתחום שבו אתם יכולים לתרום לה מפעילותכם.

2.      כל בעל מוגבלות יכול לשתף את המשאלה שלו

אתר עמותת משאלות מפעיל עמוד שבו אנשים יכולים לכתוב לצוות העמותה על המשאלה שעליה הם חולמים. זה יכול להיות חלום ילדות שטרם מומש, חלום מקצועי ועוד. את המשאלות ממלאים על פי רוב המתמודדים עצמם, אבל אם אתם הורים לבעל צרכים מיוחדים או אולי מכירים אדם כזה בעל משאלה שניתן להגשים, אתם יכולים לעשות לו טוב ופשוט לפנות לעמותה דרך האתר. כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטים ליצירת קשר והמשאלה הכמוסה.

 

 

3.      העמותה מקימה מחנות נופש לבעלי צרכים מיוחדים

להחליף אווירה כל אחד צריך. עמותת משאלות עוזרת להפיק מידי תקופה מחנה נופש מותאם לגיל מסוים של בעלי צרכים מיוחדים. יציאה לנופש כאשר ישנה התמודדות בריאותית מהווה אתגר לא קל. תודות למתנדבים ולצוות העמותה, קמים ללא הרף מחנות נופש קיץ וחורף כאלו.

4.      העמותה יוצרת מפגישים בין אנשים

יש לא מעט ילדים בעלי משאלה אחת: לזכות להיפגש עם סלב מיוחד, אדם בעל שליטה מסוימת וכו'. כך הגשימה העמותה חלום לילד בן 12 שהמשאלה שלו הייתה לפגוש את השר לשעבר, יעקב ליצמן. צוות העמותה פעל למענו ואכן, הפגישה התקיימה. לאושרו של הילד לא היה גבול. ילד מתוק אחר רצה להיות כבאי ליום אחד ואכן, כבאי מסור נמצא, הילד דימה את עצמו כבאי ולא היה מבסוט ממנו. הגשימו לו משאלה הוא הצליח להגיע ליעד גם כאשר המצב הבריאותי שלו כל כך מורכב.

5.      לעמותה מגוון רחב של פעילויות

העמותה מסייעת במגוון תחומים לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. היא לא עוסקת אך ורק בהגשמת חלומות, יש לה מגוון מחלקות. כל מחלקה עוסקת בתחום אחר. בין תחומי העמותה תמצאו:

  • עזרה לימודית לילדים מתמודדים בריאותית
  • מחלקה למילוי משאלות
  • קו פתוח חם
  • פעילויות ספורט
  • אירועים מעודדים ונותני תקווה
  • עזרה רגשית דרך המוזיקה
  • פיתוח כישרון הילדים המתמודדים
  • סיוע במחקרים רפואיים פורצי דרך.

לסיכום: גם אתם יכולים להיות שותפים למיזם הענק

עמותת משאלות מפעילה ללא הרף מיזמים המעניקים ביטחון, שמחה ורוגע לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. באפשרותכם ליטול חלק במיזמים הללו. תוכלו להתנדב ולהקדיש לעמותה מזמנכם או מהידע שצברתם, או לבחור בתרומה כספית שתסייע למפעילים להמשיך את פעילות העמותה כך שהיא תצליח להגיע לעוד ועוד ילדים. כולנו רוצים להפוך את העולם לטוב יותר, תרומה מצידכם כבר תעשה זאת.

גלילה לראש העמוד