5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על Go Pro

כשאתם יוצאים לטיולים בארץ או בעולם, או כאשר אירועים מיוחדים מסוגים שונים מתרחשים בחיים שלכם, כמו כולם ככל הנראה שתתעדו אותם במצלמה שיש לכם בטלפון החכם, וזה לא ממש משנה עד כמה היא איכותית או טובה. עם זאת, יכול להיות שגם לכם יצא להיחשף בסיטואציות שונות לאנשים שמשתמשים במצלמה מיוחדת קומפקטית ומעט משונה למראה, לרוב כזו שהם מחברים לגוף או למקום אחר בדרכים שונות. לרוב מדובר כמובן על כאלו המצלמים בפעילויות ספורט שונות וסיטואציות אקסטרימיות כמו גלישת גלים, צניחה, בנג'י, רכיבה על אופניים, תחרויות ריצה ועוד והמצלמה המדוברת אם עדיין לא יצא לכם לשמוע עליה היא לא אחרת מאשר מצלמת גו פרו. אלו הן למעשה מצלמות מיוחדות המתאפיינות בממדים קטנים, משקל נמוך וסבילות גבוהה ביותר למגע ומים וכן עמידות למכות וזעזועים. עם השנים הפך המותג למוביל בתחום של צילום אקסטרים והנה 5 עובדות מעניינות שאולי לא ידעתם על המצלמה הזו.

לא על המצלמה לבדה

ראשית, חשוב שתדעו כי אתר Ronlight הוא היבואן הרשמי של מצלמות גו פרו לארץ, ואם תבקרו בו תגלו כי הדגמים השונים של מצלמות הגו פרו אלו לא המוצרים היחידים שאפשר למצוא בו. מצלמות גו פרו הן כאמור מצלמות לצילומי אקסטרים, וככאלו מדובר במצלמה שלה מספר האביזרים הנלווים הגדול ביותר שניתן לרכוש. חיבור לקסדה או חיבור ישיר לראש, מקלות סלפי וחצובות מיוחדות, כיסויים מיוחדים לצלילה המאפשרים להגיע לעומק של עד 60 מטרים, מצופים המאפשרים להניח אותה על המים, חיבור לכלי רכב וסירות וכיוצא בזה. העובדה הזו הופכת את המצלמה לפופולרית במיוחד, שכן כל אחד למעשה יכול להתאים באופן אישי לצרכים שלו.

גו פרו יכולה ליפול מגבהים קיצוניים ולשרוד

אומרים שחתולים תמיד נופלים על הרגליים ונראה שבמקרה של מצלמות הגו פרו, אפילו אין צורך ברגליים. אמרנו כבר שמדובר על מצלמות בעיצוב מיוחד עם עמידות למכות וזעזועים, אבל רבים לא מבינים עד כמה זה כך. למעשה, מצלמות הגו פרו מעוצבות כך שהם ישרדו גם מכות ונפילות קיצוניות במיוחד. הדוגמה המובהקת היא של מצלמת גו פרו שחוברה לבלון מזג אוויר שהתפוצץ בגובה 30 קילומטר. המצלמה כמובן נפלה ואף אחד לא ממש ציפה למצוא אותה, אלא שאחרי שנתיים היא נמצאה שלמה לתקינה לחלוטין. זה לא אומר שאתם צריכים לנסות את זה בעצמכם, אבל זה בהחלט מעיד על האיכות שלה.

5 עובדות מעניינות שלא ידעתם על Go Pro

איכות צילום מתקדמת

רבים חושבים כי בגלל שמדובר על מצלמה שהייעוד שלה הוא ספורט וצילומי אקסטרים ושטח, זה אומר שהיא טובה פחות באופן משמעותי ממצלמות מקצועיות כביכול. האמת היא שזה ממש לא נכון ומדובר באחת המצלמות הטובות ביותר, הן מבחינת מגה פיקסל והן מבחינת החדות ואפשרויות הזום.

המצלמה המושלמת לצלילה

כולם יודעים כי מדובר על מצלמות המתאימות לפעולות אקסטרים שונות, אבל שווה בהחלט לדבר על אפשרויות הצלילה. עם גו פרו ניתן לצלם תמונות איכותיות במעמקי הים ולהגיע איתה עד לעומק המטורף למדי של 60 מטרים.

אחת המצלמות הנמכרות בעולם

כפי שאתם רואים מדובר בהחלט במצלמה נהדרת ומתוך כך מתברר שזוהי אחת המצלמות הנמכרות ביותר בעולם, כאשר מדי פעם היא גם תופסת את ההובלה במכירות. אנשים קונים בשביל צילומי אקסטרים וסוגי ספורט שונים, אבל נראה שרבים בוחרים גם בה גם לצורך פעילויות רגילות כביכול של טיולים ונסיעות.

אז עכשיו כשאתם מכירים את גו פרו יותר לעומק, שווה להבין אם היא תתאים גם לכם!

גלילה לראש העמוד