5 טיפים לאיך להפוך לגיימרים הכי ידועים בעולם

 

אם שמעתם על התאחדות משחקי המחשב בישראל, נראה שאתם אכן משתייכים לעולם הגיימרים, לאותם אנשים שמתעדכנים בתחום הקונסולות ובקיאים בכול הנוגע לפלייסטיישן, הווי והאקס בוקס – נראה שגם אתם יודעים שניתן לשחק לבד, אך גם ניתן לשחק לצד קהילה שלמה ואף עם אנשים מכל העולם. מכאן שאם אתם עמוק בתחום ובין היתר משתייכים לסוג האנשים ששואפים למצוינות, יש סיכוי טוב שגם אתם מבקשים להיות גיימרים מובילים – אם על מנת להתקבל לעבודה מגניבה בתחום (לצורך הדוגמה הצבא מחפש גיימרים מובילים עבור הפעלת כלי טיס בלתי מאוישים), אם על מנת להביס את המתחרים ואם על מנת ליהנות מפרסים שנאמדים במאות אלפי שקלים. אז כיצד מחדדים יכולות, או פשוט הופכים לידועים בתחום? עקבו אחר חמשת הטיפים הבאים:

משחקים לפי החוקים

 

  1. בניית שם

גם אם אתה גיימר מדהים, אך טרם שמעו עליך, הרי שלא ניתן להתקדם הרבה בתחום ובטח שלא ליהנות משלל היתרונות המובטחים. אי לכך, לצד שיתוף חברים מהפייסבוק והצטרפות למגוון קבוצות משחק, גם ראוי להירשם לטורנירים ואף להקליט סרטוני הדרכה ולפרסם אותם ביוטיוב. מה עוד אפשרי לעשות? ובכן מוטב לשקול קניית צפיות ביוטיוב מכל העולם, ולו כאלו שכוללים לייקים וסאבים. מדוע? ברגע שהסרטונים יקבלו הרבה צפיות, יוטיוב (והצופים) יבחין בעניין הרב שאתם מעוררים וכתגובה יוביל אל ראש תוצאות החיפוש, משמע הצופים יסיקו שאכן מדובר במקצוענים בתחום.

 

  1. פתיחת ערוץ ביוטיוב

ציינו את יוטיוב ועל כן ראוי להרחיב שלא רק מומלץ לפרסם סרטון אקראי ביוטיוב, אלא יש לפרסם באופן קבוע, ולו כי יוטיוב עשויה לתגמל כספית כאשר עוברים רף צפיות מסוים. אי לכך מומלץ לפתוח ערוץ ביוטיוב שכולל מגוון סרטונים בתחום, בהם מוכיחים יכולות ומשלבים קטעי סאונד שכוללים הסברים. כיצד פותחים ערוץ? נכנסים ליוטיוב, מוודאים שמחזיקים בחשבון Gmail (שממנו יפתח הערוץ), נכנסים לתפריט (מצד שמאל למעלה) ומסמנים את הפונקציה "צור ערוץ". לאחר מכן בוחרים הגדרות, שם וזהו – יש לכם ערוץ משלכם!

 

  1. תוכנית אימונים אישית

יש סיכוי שאת הטיפ הזה חלקכם פחות יאהבו, וזאת כי הוא דורש להתאמן והרבה, אך מראש נחדד שאין הכוונה להמשיך להתמקצע, אלא אתם מוזמנים להתעדכן שחברת "נובוס" מפתחת פלטפורמה ייעודית עבור אימון, משמע כיום תמצאו תוכנית שמסייעת להגיע לליגה של המקצוענים. כיצד המערכת פועלת? היא מנתחת את היתרונות ואת החולשות של כל שחקן ובהתאם בונה תוכנית אימונים ייחודית.

 

 

  1. הישארו מעודכנים!

אם אתם גיימרים, אתם כנראה כבר מכירים את הרשת Gamespy Daily, הרשת הגדולה ביקום בכול הנוגע למשחקים ושבין היתר אחראית על האתר Gamespy Daily – אתר ייעודי עבור חדשות שנוגעות למשחקים. מכאן שאם מבקשים להישאר מעודכנים בחדשות האחרונות, זו הכתובת שמוטב לחבור אליה, ולו כי כך תוכלו לשמוע על שיטות משחק שמסייעות להעצים יכולות, על קודים חדשים ועל שלל היבטים שיסייעו להגיע לליגה של המקצוענים.

 

  1. השקיעו בתנאים

אם אתם שואפים להיות גיימרים מקצוענים ומוכרים, אתם ראשית כל צרכים תנאים בסיסיים שיסייעו להגיע למטרה, ועל כן חשוב ביותר לוודא שהמסך מציע ניגודיות צבעונית טובה ושהוא יידע להציג מעל ל120 פריימים בשנייה (יסייע לזהות מראש את האויב). מבחינת מחשב, יש לוודא שהזיכרון הפנימי, כרטיס המסך והמעבד איכותיים וחזקים. מבחינת החיבור לאינטרנט חשוב לוודא שהוא יציב ומהיר, ובנוסף נחדד שישנה עדיפות מובהקת לאינטרנט קווי.

בדרך למטרה

שנסכם? עולם הגיימרים הנו עולם מרתק שבין היתר כולל מהירות תגובה ומחשבה והוא יכול להוביל לתגמול נאה. מכאן שבין אם מבקשים להגיע לטופ בשל שיקולי הנאה ובין אם מבקשים להגיע לטופ בשל שיקולי ממון, ראוי לדעת שיש דרך לעבור וחשוב לדעת שממש כמו במשחק קיימים כלים שמסייעים לקצר מהלכים. בהצלחה!

 

 

גלילה לראש העמוד