5 רעיונות לצילום תמונה משפחתית

תמונה משפחתית היא תמיד דבר מרגש שמעניק מזכרת שמחה וכפית. אפשר לקבוע אותם על שומר המסך או לשלוח באמצעותן ברכה לחג, ואפילו להפיק לוחות שנה עם תמונות משפחתיות, אפשר גם למסגר ולתלות על הקיר כדי שיקשטו את החדרים או את המשרד. תמונה משפחתית, יכולה להיות מעניינת יותר אם מצלמים אותה על פי קונספט מסוים או באופן מקורי. אבל איזה רעיונות יש לצילומים משפחתיים? הנה כמה רעיונות מדליקים:

צילום בלבן

תמונות חגיגיות בהן כל בני המשפחה לובשים לבן יראו נפלא וירגשו כל אחת ואחד! בחרו תלבושות מיוחדות בצבע לבן והגיעו לסטודיו של הצלם המקצועי שבחרתם, או לכל מקום בו תרצו רצו להצטלם. צילום משפחתי הוא מזכרת מרגשת, בזמן שתמונות של כל המשפחה לבושים לבן: יספקו תמונה מקורית, חגיגית ויפה המשתלבת עם כל עיצוב ובכל בית.

צילומים עם חיות המחמד

שתפו את חיות המחמד שלכם ביום הצילומים. בחרו יום בו תגיעו לצילום המשפחתי והגיעו עם חיות המחמד שלכם לסטודיו לצילום. חיות מחמד יספקו צילומים מצחיקים ומקוריים ולגמרי ישלימו את התמונה המשפחתית שלכם.

 

 

מצטלמים בתחפושות

זה נכון שלא כל יום פורים, אבל אם תחליטו להתחפש לגיבורי או לבעלי חיים, אם תרצו להתחפש לדמויות מסוימות מסרט אנימציה, או שיש לכם כל רעיון מקורי לתחפושות – תוכלו להפוך את התמונות להרבה יותר מקוריות ומשעשעות. חפשו תחפושות שתוכלו להלביש בהן כל בני המשפחה, מקטן עד גדול, ותוכלו ליצור תמונות צבעוניות ומשעשעות.

תמונה תקופתית

גם תמונה תקופתית אשר מסמלת איזשהו זמן בהיסטוריה: יכולה להיות רעיון מעולה! תמונה טובה יכולה להיות בסגנון שנות ה-20 של המאה העשרים, או של שנות ה-50 וה-60. זאת יכולה להיות תמונה בה כולם לבושים כמו היפים כמו בשנים של שנות ה-60 או תמונה פסיכודלית משנות ה-70 או משנות ה- 80. חפשו חנויות וינטג' ורכשו בגדים שיכולים להתאים לכל בני המשפחה ובד בבד לסמל את התקופה שבחרתם.

צילום בבריכה

בימי קיץ חמים אפשר להצטלם בבריכה המשפחתית. בחרו בגדי ים אדומים כמו בסגנון 'משמר המפרץ' או בגדי ים עם פסים כמו של 'הגשש החיוור'. הוסיפו כדורי ים או משקפי ים לתוצאות מצחיקות, והצטלמו בבריכה או בחוף הים.

באמצעות מקוריות ושכירת צלם מקצועי המציע סטודיו מקצועי לצילום תוך שילוב רעיונות טובים בצילומים – תוכלו לצלם תמונה משפחתית מקורית במיוחד.  

גלילה לראש העמוד