5 דברים מעניינים שלא ידעתם על חברת ישר תעשיות פלסטיק

פלסטיק הוא חומר שרובנו גדלנו איתו ורגילים אליו במידה כזו, שאנו לא מודעים למידת החדשנות והתחכום הרבה של תעשייה זו. הדימוי הזול והפשוט של הפלסטיק, למעשה לא עושה לו צדק. בפועל, הוא מהווה חומר גלם מתוחכם מאוד ועשיר להפתיע באפשרויות. כל זאת בא לידי ביטוי, במיוחד אצל חברות שהן יצרניות ברמה הגבוהה ביותר בתחום זה, כגון ישר תעשיות פלסטיק. אלה חמישה דברים מעניינים, שלא ידעתם על חברת ישר תעשיות פלסטיק:

היתרון התחרותי

י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא חברה וותיקה (נוסדה ב-1978) אשר מומחיותה היא בפיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכוללים לתעשיית הפלסטיק. זאת, עבור ענפי תעשייה ושירותים מגוונים, בארץ ובעולם. אלה כוללים אסתטיקה, ציוד רפואי, בטחוני, השקיה וחקלאות, אלקטרוניקה והייטק ומוצרי צריכה. חברת ישר תעשיות פלסטיק מציעה את שירותיה לעסקים גדולים (בלבד) ויש לה יתרון חשוב מרכזי: היכולת להעניק ללקוחותיה פתרון שלם וכולל, קצת בדומה ל"קבלן מפתח". מה זה אומר בפועל? בפתרון זה כלולים שירותי אפיון מוצרי פלסטיק למיניהם, ייצורם ברמת איכות מרבית, הרכבתם ואריזתם, הכול מאותו ספק. כתוצאה מכך, העבודה הכוללת זולה יותר עבור הלקוח, מהירה יותר וכל הלוגיסטיקה סביבו יותר פשוטה, כולל ההובלה.

סביבת הייצור – מותאמת לכל דרישה

מוצרי פלסטיק עשויים להשתלב במגוון רחב מאוד של מוצרים אחרים ותחומים מסחריים. בהתאם לכך, עשויות להיות דרישות מיוחדות רבות. סביבת הייצור של ישר תעשיות פלסטיק מותאמת לכך, כאשר שתי דוגמאות בולטות של דרישות כאלה, הן ניקיון והארקה. לשם עבודה עם מוצרים אלקטרוניים, סביבת העבודה מוארקת היטב. לשם מענה לדרישות הניקיון של תעשיות הרפואה או הקוסמטיקה, החברה הקימה מתקנים תואמי תקן ISO-13485. זאת, כולל סביבה מבוקרת (חדר הרכבות “לבן”) בשטח 280 מ”ר וכן חדר נקי בתוכו (ISO8 – CLASS 100,000) בגודל 70 מ”ר.

יתרונות האוטומציה

למרות שלחברת ישר תעשיות פלסטיק יש צוות מקצועי מיומן, חלק ניכר מהעבודה מבוצע על ידי מכונות. ייצור בהיקפים גדולים כאלה ובצורה מדויקת, פשוט מחייב זאת. אלא שיש לנהל מערך ייצור כזה באופן מיוחד. באופן טבעי, אוטומציה היא חלק מרכזי מכך. החברה משתמשת בפתרונות מתקדמים של ניהול ריצפת ייצור, בכדי לנהל ולפקח על ניהול מערך מכונות הזרקת פלסטיק. ביקורת איכות היא חלק קבוע מהתהליך, עם דגימות מוצרים שיטתיות, לשם בדיקה ויזואלית ופונקציונאלית. הכול על פי דרישות הלקוח.

 

 

צביעה מוליכה

בין שירותי החברה, נמצאת גם היכולת לצבוע את המוצרים בהתאם לצורך. זאת, באמצעות מגוון צבעים וגימורים, בהם PU, גומי טאץ’ וצבעים מטאליים. אפשרות מעניינת במיוחד, היא ביצוע צביעה מוליכה. זהו סוג צביעה, שבו עושים שימוש בצבע בעל רמת הולכה חשמלית גבוהה. עבור מה זה דרוש? יש מוצרים, אשר זקוקים להגנה מפני הפרעות מתדרי רדיו ובכלל הגנה מפני הפרעות אלקטרומגנטית. מדובר לרוב, על מוצרים כגון קופסאות פלסטיק שונות, אשר בתוכן ימוקמו רכיבי אלקטרוניקה, אשר עלולים להיפגע מהפרעות מסוגים אלה. הגנה עליהם באמצעות מנגנון מוליך, מכונה “סיכוך”. מה שמיוחד במקרה זה, הוא השימוש בצבעים מוליכים. אלה מיושמים בצידו הפנימי של המוצר והם מאפשרים לו לנטרל הפרעות כאלה.

מכונות מדידה תלת ממדיות

החברה עושה שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ומיוחדות בתחומי התמחותה. אחת מטכנולוגיות מודרניות אלה, היא היכולת לבצע מדידות מהירות ומדויקות בתלת ממד. זאת, באמצעות הפעלת מכונות מדידה מיוחדות לנושא זה.

לסיכום

מי שזקוק לשירותים מסוג זה, זקוק בדרך כלל לתוצרים ברמה גבוהה. לשם כך, כדאי לפנות לחברה איכותית, עם רמת מומחיות גבוהה, כגון ישר תעשיות פלסטיק.

גלילה לראש העמוד